Firma Kurierzy porusza się upraszczaniem całego procesu tworzenia zamówień od wystawienia zapotrzebowania na przesyłkę przesyłki aż do doręczenia. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki jak a ważne zlecenia paletowe, hurtowe dla firm. Świadczymy oraz wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (dostępne na własnej stronie po wejściu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o daniu przesyłki, szybka oraz pewna stawka za usługę, infolinia dostępna dla konsumentów w godzinach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy uwagę w razie jakichkolwiek problemów z daniem przesyłki, posiadamy zniżki (na przykład dla sklepów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na przykład wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid także dużo, wiele innych. Zamawianie z nami przesyłek, to łatwo prosta czynność, oszczędzająca klimat oraz pieniądze.

DPD kurierzy Trzebiatów

 

Stanowimy samą z prowadzących firm na zbytu zajmujących się logistykom przesyłek. Zarabiamy na własną markę już z 2009 roku oraz odznaczamy się profesjonalizmem, na jakimś okresie naszej pracy – od zamówienia do dania.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych klientów na placu polskiego regionie a za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi korporacjami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, i klientami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas swoich mężczyzn oraz wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych już dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez względu na to, lub posiadasz przesyłkę nie standardową, lub jej czas doręczenia uznaje być ustalony, uwzględniając rodzaj opakowania i wygląd przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana baza danych wybierze ci najpopularniejszą dostępną drogę na zbytu spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy Trzebiatów

Po wykonaniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego emitowanej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium informacji na problem wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od czasu dostawy, firmy jaka jest najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia następnego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na stronie www. wysylka-palety. pl możesz zyskać wiele reklamy na punkt naszej możliwości, także serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas. Nie zostawaj czasu na badanie dziesiątek stron firm kurierskich, by znaleźć najodpowiedniejszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, i dowiesz się wszystkiego, by ułatwić swoje przesyłki najlepszej kiedy wtedy wyłącznie możliwe.

DPD kurierzy Trzebiatów

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę bardzo prosto oraz dając się do całych zasad bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako jedyni z niewielkich na zbytu, co wysoce daje nas spośród konkurencji, i tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w przewozie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by posiąść licencję transportową, ale pokrywało się, gdyż teraz możemy oferować usługi również dużo dobrze.
Gdy chcesz znaleźć najlepsze przesyłki kurierskie i okazjonalne ceny sprzedaży w pewnym miejscu, to wyłącznie u nas. Firma KurJerzy. pl umożliwia ci klasę oraz ochrona o wszystkiego mężczyznę dlatego u nas inwestujesz swój cenny klimat oraz pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na całym świecie. By pomóc ci związek z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, ale z opcją składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci pomogą ci oraz w rozwiązaniu wszelkiego rodzaju punktów w zaciszny i subtelny sposób. Zadowoleni klienci, to zasada rozwoju naszej firmy, ponieważ są dla nas najważniejsi.
Czy wiesz, że stosujemy ale ze doświadczonych, dobrych i wyselekcjonowanych firm kurierskich? Dzięki temuż zajmujesz pewność świadczonych przez nas usług na ostatnim stopniu.

DPD kurierzy Trzebiatów

Oczywiście jesteśmy system zgodny z wszystkimi informacjami RODO. Co zatem nazywa dla ciebie? Rejestrujemy wszystkie niezbędne dane swoich użytkowników, którymi dajesz się z nami podczas składania zamówień, i po umieszczamy je bezpiecznie zgodnie spośród pełnymi informacjami RODO i zaczynającym prawem Polskim.

Działamy fair i wiemy jak wysoki jest twój czas, dlatego jako dobrzy na zbytu wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do otrzymania z nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, jaka z jakiegoś warunku nie została dana na czas. Także jeżeli posiadasz pomysł wysłać produkt kopertowy lub paczkę z pewnością dania na etap, to wyłącznie u nas!

Doceniono nas na zbytu Lokalnym oraz dano na polu innych firm nominacją do zapłaty Ekomers w liczb „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia udoskonalamy polską firmę, by sprostać najbardziej wysokim wymaganiom naszych każdych użytkowników. Osiągniemy i twoje oczekiwania. Nie kupujesz? Zadzwoń – z radością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami dasz.

DPD kurierzy Trzebiatów

Zobacz również Wysyłka palety

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments