Można z wszystkim przekonaniem powiedzieć, że teraz nastała era mody na naturalny sposób życia. Coraz dużo kobiet stara się zdrowo odżywiać, a przy tym wciąż uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet swoje największe zainteresowania nie są w mieszkanie dać tak pięknych efektów, jak aby tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, wiele kobiet nadal może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w wskazanych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie z nią poradzić, gdy dieta oraz ćwiczenia finansowe nie przynoszą spodziewanych rezultatów? Odpowiedzią na te punkty mogą stanowić nowe środki z działu medycyny estetycznej, w współczesnym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Police

Wraz ze doradcami z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy rekomendują pacjentom tę technikę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto z niej wykorzystać.

gsrcinia slm
gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy sposobem na własną otyłość

Czym dokładnie jest endermologia? To technologia mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod opieką wykwalifikowanego specjalisty. To doskonale bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który polega na dodawaniu do ciała pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Nazywa to ostatnim samym, iż nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, a co za tym idzie dużego i dotkliwego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Warszawie, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura powiązana z ostatnim środkiem wyszczuplającym jest nie tylko całkowicie bezbolesna, a i po prostu przyjemna – zabieg pozwala się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą metodą możemy liczyć wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Gdy na co dzień matki same do pracowania z cellulitem opornym na funkcjonowanie diety i szkoleń fizycznych, zabiegi endermologii pozwolą nam zredukować ten problem lub nawet pozbyć się go w pełnie. Co znacznie, w skutku regularnie wykonywanych masażów będziemy mogli zobaczyć też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg zachęca do produkcji fibroblasty, które budują nowe włókna kolagenu oraz elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności i sprężystości skóry. Zabieg pomaga te oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego wynikiem będzie znacznie lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w własnym wizerunku? Eksperci z Kliniki Miracki opowiadają o serii 10-20 środków (w relacji od tego, jaki właśnie efekt chcemy osiągnąć), ale jednocześnie zaznaczają, że ważne końce będą ważne zaraz po dokonaniu 3-4. Zabiegi wykonuje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest brakiem odpowiednim dla wszystkich osób, które obchodziły w jasny, wygodny oraz bezbolesny sposób popracować nad kondycją naszego ciała. Eksperci z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że mimo zastosowanej terapii konieczne jest stale prowadzenie zdrowego trybie bycia – to posłuży nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy też z powodzeniem kojarzyć z własnymi terapiami z działu medycyny estetycznej, by nasza sylwetka uzyskała zupełnie nowy wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej porady na temat zabiegu endermologii zlokalizujesz na części: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments