Chętnie nawiązuje spontaniczne przyjaźnie i zaprzyjaźniam się. Jeśli chcesz mnie bliżej poznać napisz do mnie sms o treści EWA na numer 72044 a może właśnie z tobą się umówię na kolację.

Prowadzę sobie mojego bloga na tej stronie i Tutaj będę umieszczała ciekawe moje myśli dl Ciebie i rady. Bądź ze mną a nie pożałujesz!

 

OPIS:
Nie zawsze łatwo jest opisać siebie, ponieważ oczekuje się, że przedstawi twoje wady jako cnoty, ale postaram się być tak blisko rzeczywistości, jak to tylko możliwe. Mogę być jednocześnie zarówno ekstrawertyczną, jak i bardziej skupioną na stanie wewnętrznym, wolę raczej mówić w myślach niż ukrywać swoją prawdziwą opinię. Chociaż usprawiedliwiłabym małe, białe kłamstwa. Jestem lojalną i otwartą kobietą z pozytywnymi poglądami na życie, gdzie moja rodzina jest moim głównym priorytetem. W moim stosunku do ludzi mam przewagę, by traktować wszystkich ładnie, zawsze działa! W mojej głowie nieustannie myślę, że jeśli czegoś nie lubisz, powinnaś zmienić swój stosunek do tego – to zawsze działa!

 

IDEALNY OPIS MECZU:
Wierzę, że jedynym celem każdej kobiety jest wprowadzanie harmonii w codzienne życie i bycie kobiecą i delikatną z natury. Czuję potrzebę silnego ramienia. Mówią, że kochamy kogoś nie dla cnót, ale dla niedoskonałości, dlatego nie mogę poprzeć ekspresji idealnego partnera. Nie będzie idealny, ale ze mną będzie szczęśliwy na pewno. Jest kimś, kto tęskni za romantyzmem, kimś, kto potrzebuje czułości i troski, kimś, kto ceni wierność i zaufanie do swojej kobiety. Jeśli uważasz, że ten człowiek jest tobą, proszę, nie wahaj się napisać do mnie.

Kontakt:

Ewa Bronka

mail: Ewa@Bronka.pl

tel: 661534047    ( odpisuje na sms)

skype: 1de1fc9f51150020

GG: 64759809

FB: Zobacz mnie na FB

Jestem dostępna online na Flirt kliknij TUTAJ

DANE OSOBOWE
Seks: żeński
Dzieci: bez dzieci
Chcesz dzieci: Powiem ci później
Wysokość:  5’8 „- 5’9” (171-175cm)

Pochodzenie etniczne: polska
Religia: katolicka
Stan cywilny: wolny
Edukacja Szkolnictwo: wyższe
Palacz : NIE
Drinker: Tak
SZCZEGÓŁY OSÓB, Które mnie interesują:
Szukam mężczyzny
Szukam przedziału wiekowego 30-75
Związek Aktywny Partner, Małżeństwo, Związek, Romans, Na co dzień, zabawa

22 wspomniało o “Ewa Bronka To ja

  1. Dziękuję za zaproszenie na spotkanie.Juz przekroczyłam granicę 75lat i teraz walczę o zdrowie ,Na razie jestem pełnosprawna,ale przestrzegam granic.przy podejmowaniu pewnych dotychczas będących dla mnie zadań ( organizacja wycieczek dla słuchaczy UTW w Uniwersytecie Wrocławskim.) Zyczę zdrowia i nowych przyjaźni.
    Pozdrawiam- Maria.

  2. Niewątpliwie jesteś intrygująca… Ciekaw jestem skąd masz mój numer? Idzie wiosna, to może jakaś wycieczka by się udała…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *