Kimera – naturalny spalacz tłuszczu

Kimera – Suplement diety złożony z naturalnych składników, dzięki którym spalisz swój tłuszcz i poprawi się Twój metabolizm. Czy wiesz, że Twój tłuszcz to ogromny zapas energii, który spalisz i spożytkujesz dużo bardziej efektywnie z naszym produktem? Pomoże Ci w tym Kimera!

Dzięki naszemu produktowi osiągniesz:

-Swój wymarzony poziom tkanki tłuszczowej

-zwiększony naturalny proces utleniania tłuszczów

-większy procent spalanych kalorii

-pozbycie się tłuszczu i zamieniasz go na energię

-wyrzeźbione i spektakularne mięśnie

 SPRÓBUJ JUŻ DZIŚ!  SATYSFAKCJA GWARANTOWANA.

Gdzie są Twoje marzenia? Jak ciężko potrafisz trenować żeby tam stanąć? Sam dobrze wiesz ile możesz poświęcić…

Wiesz także, że bez pracy nie ma postępów. Nie ma magicznej różdzki, która zmieni Cię w Twój ideał. Ciężka praca jest kluczem do Twoich marzeń. Kimera pozwoli Ci wejść na kolejny poziom, pomoże Ci osiągnąć Twój cel. Kimera nie zna porażki, ona pozwala rozwijać się legendom. Kimera to inaczej TWOJE ZWYCIĘSTWO. Pokonaj swoje ograniczenia z Kimerą. Satysfakcja gwarantowana.

Uwolnij swoją MOC dzięki Kimerze. Poznaj jej sekret!

Skuteczność Kimery tkwi w jej niesamowitym składzie. Kimera to kombinacja unikatowych składników o właściwościach termogenicznych. Nasz produkt zawiera 2 oryginalne formuły:

-Proprietary Kimera Complex oraz Thermoagen, które zapewniają poprawienie efektywności treningów i przyspieszają metabolizm.

 

 

Poczuj na sobie MOC KIMERY!  

-więcej energii i poprawa koncentracji

-efekt termogenezy

-lepsza wydolność bez ryzyka

JUŻ DZIŚ MASZ SZANSE ODEBRAĆ DARMOWE OPAKOWANIE.

  JAK DZIAŁA KIMERA??

1. Ekstrakty i składniki Kimery przenikają do krwioobiegu i jej związki aktywne są przenoszone aż do nadnerczy oraz nerek.

2. Dzięki niej nadnercza blokują produkcję adenozyny, jednocześnie pozwala na uwolnienie noradrenaliny. Hormon ten sprawia, że zwiększa się użycie kwasów tłuszczowych i tłuszczów jako źródła energii w trakcie Twojego wysiłku.
3. Przyśpiesza spalanie niepotrzebnego tłuszczu, który następnie jest wykorzystywany jako energia podczas treningu. Główne domeny treningu czyli Twoja Siła i Wytrzymałość organizmu wzrasta nie do poznania!

4. Pomaga nam pozbyć się tłuszczu trzewiowego oraz polepsza działanie metabolizmu. Co więcej ułatwia nam przyswajanie białka- jednego ze sztandarowych budulców mięśni w naszym ciele.
Porównując mężczyzne z 18% body fatem oraz mężczyznę z 8% można gołym okiem dostrzec różnicę między sylwetką obu. Wyróżniający sie sześciopak oraz rozbudowana fizjognomia mężczyzny z mniejszą ilością tłuszczu w organiźmie kolosalnie lepiej prezentuję się w towarzystwie drugiego. Jest to tylko różnica 10%, które możesz osiągnąć z naszym produktem. Kimera została poddana skrupulatnemu badaniu, które miało na celu dowiedzenie skuteczności jej działania. Pierwsza grupa badanych osób stosowała przez 90 dni Kimerę,druga grupa przez ten sam okres czasu-placebo. Obie grupy podczas eksperymentu wykonywały trening siłowo-wytrzymałościowy i tlenowy, przy tym stosując niskokaloryczną dietę. Średnia zawartość tłuszczu u osób, które stosowały Kimerę wyniósł właśnie 8%! Natomiast u osób przyjmujących placebo 18%.

BĄDŹ LEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE!! Satysfakcja gwarantowana.

Parę słów o dawkowaniu: 

Należy przyjmować od 1 do 3 kapsułek dziennie w zależności od Twoich potrzeb.  Pierwszą kapsułkę spożyć przed śniadaniem, kolejne w odstępie 4-5 godzin po sobie. Popijać dużą ilością wody. Nie przekraczać dawki 3 kapsułek na dzień.
1 opakowanie zawiera 60 kapsułek.

CHCESZ SPALAĆ WIĘCEJ??

Dlaczego miałbyś spalać 500 kalorii skoro w tym samym czasie jesteś w stanie spalić 800! Jeden ze sposobów na zwiększenie spalenia większej ilości kalorii to podkręcenie intensywności lub dłuższe trenowanie. A gdybyś mógł tak po prostu spalić tyle kalorii?! Z naszym produktem jest to możliwe, co wykazały przeprowadzone analizy.

97,3% Klientów wyrzeźbiło swoje wymarzone mięśnie i spaliło uporczywy tłuszcz. PRZECIĘTNI LUDZIE STAJĄ SIĘ    NIEPRZECIĘTNI.

Poniżej prezentuje opinie naszych klientów.

Moim największym marzeniem było wyrzeźbione ciało.
Moja przygoda z siłownią zaczęła się na początku 2014 roku. Wcześniej ważyłem już nawet 103 kilo. Kiedy zacząłem treningi z Jackiem Kramkiem, ambasadorem Iridium Labs, moja sylwetka dosłownie z tygodnia na tydzień zaczęła się zmieniać na lepsze. Kiedy przygotowywałem się do zawodów dopadła mnie jednak stagnacja formy. To wtedy przyszły mi z pomocą Somatodrol i Kimera. Miesiąc wystarczył, by tchnęły one w moją formę nowe życie. Bez zmian w diecie udało mi się, dzięki Kimerze, dokończyć redukcję do wymarzonego poziomu tkanki tłuszczowej około 7-8%, gdzie wcześniej, kiedy brakowało mi tej iskry, krążyłem miedzy 10-11%. W 17 miesięcy udało mi się osiągnąć wagę 81 kilogramów przy wręcz idealnej zawartości tkanki tłuszczowej.

Emilian Gankowski 

Nareszcie widać pierwsze rezultaty!
W treningach doszedłem do punktu, kiedy nie potrafiłem dać z siebie nic więcej, a efekty stanęły w miejscu. Kimerę poznałem dzięki kolegom z uczelni. Z jej pomocą zacząłem trenować coraz więcej, zwiększając intensywność ćwiczeń. Nareszcie widać pierwsze rezultaty!

Miałem kilka śmiesznych przezwisk z powodu mojego tłustego brzucha.
W walce z nadmiarem tłuszczu pomogła mi Kimera! W połączeniu z ciężkim treningiem przyniosła oczekiwane efekty. Od zawsze marzyłem o tak wyrzeźbionym brzuchu!

TERAZ JEST TWÓJ CZAS! ZACZNIJ DZIAŁAĆ I OSIĄGNIJ SWÓJ CEL!!

Nadeszła ta chwila kiedy możesz spełniać swoje marzenia. Po prostu Kimera.

W swoim gronie mamy światowej klasy sportowców reklamujących naszą markę i wspomagających się naszym suplementem! Należą do nich:

KRZYSZTOF FERENC – Kulturystyka

MARTA GUT – Fitness

KRZYSZTOF PIEKARZ – Kulturystyka

JACEK KRAMEK – Kulturystyka

Nasza linia suplementów od Iridium Labs jest zaprojektowana po to, abyś mógł osiągać rezultaty w niesłychanie dotąd krótkim czasie. Wypróbuj nasze produkty i sam przekonaj się jak szybko dzięki nim osiągniesz oczekiwane efekty.

Satysfakcja Gwarantowana!!

Każda kapsułka Kimery to najlepsze kompleksowe połączenie składników dobrane przez naszych instruktorów dietetyki, które wraz z Twoimi działaniami pozwoli osiągnąć naprawdę zadowalające efekty! Pozwól sobie wejść na kolejny poziom umiejętności z Kimerą.

Pierwszym kompleksem jest Thermoargen- dzięki niemu wniesiesz się na wcześniej niedostępne dla Twojego ciała pokłady energii. Zapewnia witalność, energie do działania oraz więcej pary do osiągania kolejnych rekordów.

Drugim kompleksem jest Proprietary Kimera Complex- podkręca i usprawnia Twój metabolizm bezpośrednio przekładając to na redukcje tkanki tłuszczowej. Odkładany tłuszcz to świetna porcja energii, którą możesz wykorzystać.

Prócz tego trzeba wspomnieć parę słów o składnikach naszego spalacza:

Ekstrakt z guarany – głównym zadaniem ekstraktu jest nadwyżka energii oraz zwiększenie obrotów wydolności umysłowej i fizycznej podczas treningu. Przedłuża działanie katecholamin, takich jak adrenalina. Dzięki niemu zachodzi termogeneza, a kofeina z guarany uwalniana z przewodu pokarmowego jest spowalniana i zapewni nam to dłuższą stymulację.

Tyrozyna – jest czymś w rodzaju międzykomórkowego przekaźnika, a dzięki niej działanie Kimery na wszystkie procesy, za które będzie odpowiedzialna, będą uwydatniane i maksymalizowane. Do jej funkcji należy także zabezpieczanie wzrost stężenia adrenaliny i noradrenaliny.

Ekstrakt z imbiru – wolne rodniki powodujące ból w mięśniach, są unieszkodliwiane przez zawarte w imbirze gingerole. Wspomniane gingerole potrafią podkręcić poziom metabolizmu o nawet 20%, dzięki poprawie zużytkowania tlenu w komórkach mięśniowych.

Witaminy z grupy B – wspomagają procesy pracy mózgu oraz układu nerwowego podczas obciążenia fizycznego i psychicznego.

Ekstrakt z zielonej herbaty –  antyoksydant ten jest odpowiedzialny za zwiększanie metabolizmu tłuszczów oraz chronienie organizmu przed wolnymi rodnikami. Ekstrakt ten zawiera EGCG, czyli substancje polifenolowe, które eliminują zapasy energetycznych komórek tłuszczowych.

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy – hamuje apetyt oraz przyspiesza zużycie energii zgromadzonej w tkance tłuszczowej dzięki pobudzeniu metabolizmu.

Bezwodna kofeina – zwiększenie wydolności organizmu oraz przyspieszenie spalania tłuszczu to jej dwie główne domeny. Przyczynia się bezpośrednio do poprawy osiągnięć sportowych.

KIMERA ZOSTAŁA PRZETESTOWANA W PONAD 20 KRAJACH NA ŚWIECIE NA WYMAGAJĄCYCH SPORTOWCACH I KULTURYSTACH, KTÓRZY BARDZO CHWALĄ SOBIE JEJ DZIAŁANIE.

Nasz produkt jest bardzo rozpowszechniony w Europie oraz testowano go na różnych osobach o różnej budowie, różnych predyspozycjach, różnych dietach oraz różnym stylu życia. Produkt Kimera jest preparatem najwyższej jakości spełniający ścisłe standardy europejskie i cieszy się powodzeniem u naszych klientów.

Kimera działa na każdym. Nieważne czy jesteś Kobietą, czy Mężczyzną spróbuj a przekonasz się!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments