Potrzebujesz kuriera? Kurierzy. pl toż najciekawsze przesyłki kurierskie i tani kurierzy, zebrani w pojedynczym miejscu. Nie wydawaj czasu, na dokładne i czasochłonne szukanie dobrej firmy kurierskiej. Daj na kurierzy. pl i zamów kuriera, obecnie w dwie minuty!

Kurier zamów Żory

Jak zacząć? To szalenie popularne! Tworząc na kurierzy. pl, Twoim oczom pokaże się tabelka wyboru, ograniczająca się do ostatniego, co wybierasz wysłać – paczkę, kopertę lub paletę. Później wybieramy parametry naszej przesyłki, czyli przedstawiamy jej rolę, wymiary, kraj nadania, kraj dania i gotowe! Jedyne co spotka nam zrobić, po naciśnięciu przycisku,,Dodaj przesyłkę’’, to stworzyć swoje dane, dane klienci paczki. Później wybieramy, lub uważa być wtedy przesyłka pobraniowa, czy jeszcze nie i chodzimy do wyboru firmy kurierskiej. Wszystko szybko, prosto i wygodnie.

zamów kuriera
zamów kuriera

Warto postawić na swój profesjonalizm, ponieważ jak sami z niewielkich, posiadamy licencję transportową. Na rynku jesteśmy od 2009 roku oraz nasza firma, zawsze stanowi bardzo dynamicznie rozwijana. Zaufało nam już 230 tysięcy klientów. Te wartości robią wrażenie i prowadzą, że ważna natomiast o postawić na swoje usługi!
Zamawiając u nas kuriera, zamawiasz go w naszych hurtowych cenach, co świadczy, że oszczędzasz dzięki temu, zarówno czas, jak i pieniądze.

Kurier zamów Żory

Stanowimy samotnym z największych serwisów Online w Polsce, jakie oferują tanie przesyłki kurierskie, zarówno w obrębie, ale plus a za granicą.
Zaufanie 230 tysięcy klientów, zaowocowało wysłaniem, ponad miliona przesyłek wewnętrznych oraz zewnętrznych! Nie potrzebujesz obawiać się, że stanie ze wszelkim sam, ponieważ nasi konsultanci służą poradą i ochroną, zarówno przy składaniu zamówień, jaki również przy rozwiązywaniu problemów. Jest obecne rada telefoniczna oraz internetowa, zatem na pewno uzyskasz taką metodę pomocy, kiedy będzie Ci potrzebna.
Wolisz załatwiać sprawy telefonicznie? Nie uznaje problemu, ponieważ szczególnie dla naszych klientów uruchomiliśmy telefoniczne składanie zamówień.
Stawiamy, przede wszystkim na profesjonalizm, dlatego współpracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami kurierskimi – UPS, DHL, GLS oraz GEIS.

Kurier zamów Żory
Jesteśmy uwzględniani w sferze i dużo zauważa to, jak wielki stopień usług oferujemy, dlatego te otrzymaliśmy nominację do ważnej nagrody Ekomers w kategorii,,operator logistyczny roku’’!
Jesteśmy nadal widoczni na Terytorium sugestie, dzięki czemu dalej ulepszamy swój system.

Wiemy, jak ważne są Państwa dane, dlatego działamy zgodnie z RODO i przechowujemy wszystkie dane bezpiecznie i zgodnie z poradami RODO.

Kurier zamów Żory

Gwarantujemy satysfakcję na 150%! Dlaczego? Bo w sukcesie, kiedy Twoja przesyłka nie zostanie dostarczona na okres, to MY zwracamy 150% kosztów jej sprzedaże.
Gwarancja dotyczy produktów kopertowych oraz paczek z pewnością dania na etap.

Kurier zamów Żory

Dlaczego zaufało nam już ponad 230 tysięcy osób? Ponieważ sprzedajemy usługi na najszerszym poziomie. Przykładem jakości polskiej firmy, może istnieć nasza usługa, która ma nazwę,,zwrot wzięcia w 1 dzień’’. Co zatem takiego?
Jest obecne drogę zwrotu wzięcia w pewien dzień. Usługa taż w całym stopniu przyspieszy wszystkie formie a przede każdym pieniądze pojawią się u Ciebie dużo wcześniej. Jeśli nie zdecydujesz się na wybór tej opcji, w zależności od firmy kurierskiej, będzie zatem sezon od 3 do 10 dni, po doręczeniu przesyłki/paczki kurierskiej. Wybór usługi,,zwrot wzięcia w 1 dzień’’ oznacza, że kwotę pobrania zwrócimy maksymalnie w następującym dniu, po doręczeniu przesyłki. Po ukończenia przelewu, natychmiast otrzymasz od nas informacja z potwierdzeniem.

Formy płatności w swym serwisie, są miękkie a wszelki znajdzie taką płatność, jakie będzie mu mówiła. Płatności możesz zbudować na chwila rodzajów:
– poprzez bramkę płatniczą lub platformę PayPal, która oferuje błyskawiczna płatność.
– wykorzystując materiały na naszym koncie Prepaid.
– tradycyjnym przelewem.

 

Kurier zamów Żory

Korzystając z przelewu Online, czas księgowania płatności jest niewyczuwalny i wynosi jedynie do kilkunastu minut, jednak przy wyborze tradycyjnego przelewu, w zależności od banku, czas tenże że wydłużyć się nawet do kilkudziesięciu godzin. Jeżeli postanowisz się na tradycyjny przelew, toż niesłychanie istotnym jest wprowadzenie w terminie numeru, który zostanie podany, oraz przelanie dokładnie takie ilości, jaką wyświetli operator przelewu. Pomyłka, spowoduje opóźnienia w sztuk danego zamówienia.

Oferujemy trzy rodzaje przesyłek: paczkę, kopertę i paletę. Co można przesłać na palecie?
– drzwi samochodowe,
– zderzak,
– tłumik,
– progi metalowe,
– kolektor,
– skrzynia biegów (fabrycznie nowa),
– silnik (fabrycznie nowy),
– części motoryzacyjne.

Przesyłki, jakie są włożone w drewnianą skrzynie, plastikowy lub metalowy kontener, traktowane są, jako przesyłki paletowe, mimo, że nie wymagają dania na palecie.

Możliwa jest również zmiana daty odbioru. Dla wszystkiej przesyłki, która nie została jeszcze odebrana, możliwa jest zmiana daty odbioru, z nawet kilkudniowym wyprzedzeniem. Aby zmienić datę odbioru, trzeba skontaktować się z Biurem Obsługi. Możliwe stanowi obecne przez formularz kontaktowy lub pod numerem telefonu 58 600 81 70.

Wybór kurierzy. pl zaoszczędzi Twój chwila a pieniądze. Ponadto gwarantujemy usługi na najszerszym poziomie, co sprawi, że na może będziesz brał z kurierzy. pl, jak najczęściej.

Kurier zamów Żory

Zobacz również Kurier zamów

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments