Nietypowe pozycje seksualne

Seks jest jedną z największych przyjemności w życiu każdego dojrzałego człowieka, jest to także rodzaj zabawy, w której podobno ogranicza nas tylko wyobraźnia, dlatego niektórzy postanowili puścić wodze fantazji i dzięki takim osobom powstały nietypowe lub wręcz dziwnie pozycje seksualne, które jednak niektórzy ludzie i tak chcą wypróbować. Do takich pozycji można zaliczyć np.:


1. Pozycja seksualne – most
Żeby wypróbować taką pozycję trzeba wykazać się elastycznością i przede wszystkim umieć zrobić mostek ( dotyczy mężczyzn ). Mostek jest to wygięcie w którym ciężar ciała opiera się na dłoniach i stopach, kiedy mężczyzna wykona już mostek kobieta siada na nim okrakiem, zatem mężczyzna musi być też silny fizycznie, aby w takiej pozycji utrzymać kobietę.

2. Lubieżne nogi
Partnerzy stoją naprzeciw siebie, a kobieta podnosi jedną nogę i opiera ją o ramię mężczyzny, natomiast dłońmi obejmuje szyję swojego partnera. Mężczyzna wprowadza członka i opiera dłonie na pośladkach partnerki. Tutaj z kolei kobieta musi być dość elastyczna, aby jak najwyżej podnieść nogę.

3. Napięta cięciwa
Kobieta leży na boku. Noga, która ma bezpośredni kontakt z podłożem pozostaje prosta, drugą należy lekko zgiąć i przyciągnąć do klatki piersiowej. Klęczący za lub bokiem do partnerki mężczyzna wprowadza członka, następnie chwyta zgiętą nogę kobiety, drugą rękę wsuwa tuż nad biodro, na którym ta leży. Kiedy mężczyzna dobrze się ułoży zaczyna podnosić partnerkę, która podpiera się na dłoni wyprostowanej, dolnej ręki.

4. Pozycja Y
W tej pozycji kobieta kładzie się na brzuchu i zsuwa z łóżka dopóki głowa oraz ręce stanowiące jej podparcie nie znajdą się na podłodze. Z kolei rolą mężczyzny jest rozsunięcie nóg partnerki, a kładąc się między jej nogami wprowadzenie członka do waginy. Partner opierając się na pośladkach kobiety unosi tułów do góry.

5. Śmigło namiętności
Mężczyzna leżąc na kobiecie wprowadza do niej członka, po czym przemieszcza się nogami i rękami w kółko w ten sposób dokonując obrót o 360 stopni bez wychodzenia z partnerki.
Jak już wcześniej wspomniałem seks może być rodzajem zabawy, dlatego czasem warto odejść od „standardowego” seksu i wypróbować czegoś nowego czasami nawet nietypowego bądź wręcz szalonego.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jozek1234
4 lat temu

Cześć kopiety

Jurek
Jurek
4 lat temu

To proponuje;
1. gra wstępna – pozycja 69 na stojąco (mężczyzną stoi i trzyma Kobietę, oboje pieszczą się oralnie)
2. wstępna penetracja – spacer dookoła okrągłego stołu – mężczyzna nosi partnerkę wsuwający i wysuwając penisa do waginy,
3. pełna jazda – z penetracją – mężczyzna trzyma Kobietę za nogi głęboko wnikając – kobieta stąpa swoim tempem na rekach ruszając przy tym biodrami;-)