Przykłady 5 dziwnych fetyszy

Jak wiadomo seks ma sprawiać przyjemność, a do tego potrzebne są odpowiednie i najróżniejsze bodźce, ponieważ nie każdy lubi czy nie każdemu daje maksymalną satysfakcję „normalny” seks. Z tego też powodu istnieje bardzo wiele różnych pozycji seksualnych oraz fetyszy, które mają dać wcześniej wspomniany odpowiedni bodziec. Jednak nie wszyscy mówią chętnie o swoich fetyszach, niektórzy ludzie się ich wstydzą, ponieważ mają one opinię dziwnych i wspomniane osoby po prostu boją się wyśmiana. Poniżej przedstawię 5 fetyszy uważanych za dziwne.


1. Klizmafilia – satysfakcję osiąga się poprzez lewatywę, czyli czynność, którą wiele osób nie lubi i decyduje się na nią tylko w ostateczności. Niektórym osobom z tym fetyszem ciężko jest przyznać się przed swoim partnerem o swoich upodobaniach seksualnych.

2. Nasolingus – kolejny dość dziwny fetysz, gdzie źródłem podniecenia jest lizanie czyjegoś nosa. Ludzie są różni, dlatego też każdy ma swój ulubiony nos, który by chętnie wylizał. Fetysz dziwny, ale są znacznie dziwniejsze.

3. Stygiofilia – fetysz, gdzie nie ma potrzeby kontaktu seksualnego z drugą osobą. Jest to jeden z tych fetyszy, gdzie wystarczy sama wyobraźnia. W tym przypadku podniecenie przynosi myśl o wszystkim co piekielne i związane z potępieniem. Dla wielu osób sam fakt, że kontakt seksualny nie jest potrzebny już jest dziwny. Nie jest to jedyny fetysz, gdzie wyobrażenie sobie czegoś powoduje maksymalną satysfakcję wbrew pozorom takich fetyszy jest dość dużo.

4. Urofilia – obiektem seksualnym jest mocz partnera/partnerki. Fetysz przybiera różne formy można moczem się „obmywać”, ale można takie go pić co powoduje, że niektóre osoby z dziwnego fetyszu przenoszą go do kategorii obrzydliwy, ale każdy ma swoje gusta, a o gustach się nie dyskutuje. Jednak sytuacja, gdzie prosi się swojego partnera, aby nas obsikał może być wstydliwa.

5. Obiektofilia – ostatnim fetyszem jest obiektofilia. Fetysz ten to nic innego jak pociąg seksualny do martwych przedmiotów. Obiektem podniecenia mogą się stać najróżniejsze przedmioty. Mogą być to ulubione rzeczy, przedmioty o które bardzo dbamy lub które po prosty fajnie wyglądają. Obiektem podniecenia mogą stać się między innymi: samochody, narzędzia, budynki, piękne budowle, pomniki itp. Wiele osób z tym fetyszem wierzy, że martwe przedmioty mają duszę, uczucia, a nawet są zdolne do porozumiewania się. Fetysz dość rzadki i dość dziwny.

5 wyżej wymienionych fetyszy to tylko niewielka część fetyszy uważanych przez społeczeństwo za dziwne. Ludzie mają różne charaktery, dlatego i fetysze są bardzo różne. Oczywiście najlepiej jest powiedzieć partnerowi, z którym odbywa się stosunek o swoich upodobaniach, żeby seks dawał maksymalną przyjemność, jeśli ktoś się wstydzi i ukrywa swoje fantazje erotyczne, albo udaje przyjemność to seks w końcu może stać się obowiązkiem, który ma zadowolić partnera, a przecież nie o to chodzi w życiu seksualnym.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jozek Pasciak
4 lat temu