spa kołobrzeg

Spa Kołobrzeg Sand Hotel by Zdrojowa hotel 4-gwiazdkowy

SPA w Kołobrzegu, więc o wiedzieć, gdzie można się zrelaksować w wygodnych warunkach. Kołobrzeg to spore miasto, w którym nie brakuje mieszkańców, natomiast w terminie letnim turystów.

Spa Kołobrzeg Hotel Leda Spa hotel 4-gwiazdkowy

Jest tu także stosunkowo wielka liczba kuracjuszy, którzy nad morzem poprawiają stan naszego zdrowia. Popularnością napawa się również SPA Kołobrzeg, gdzie można zaznać zabiegów upiększających, relaksujących lub nawet zabiegów prozdrowotnych. Wielu noclegów w Kołobrzegu posiada specjalną strefę SPA. Oczywiście należy pamiętać, iż są to głównie ośrodki mogące szczycić się kilkoma gwiazdkami. Pobyt w takim hotelu może wielu kosztować, ale z pełną pewnością jest drogim doświadczeniem i możliwość na urlop nad brzegiem Bałtyku. Warto poznać kilka hoteli, jakie w swojej możliwości posiadają SPA Kołobrzeg.

Aquarius hotel SPA

Oferta SPA Kołobrzeg jest wysoka – chodzi do niej między innymi Hotel Aquarius SPA&Wellness zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 24. Wybiera się w uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu, którą dzieli z morza zaledwie 280 metrów. Hotel dysponuje najszerszą bazą SPA w Polsce – zlokalizować w niej ważna 40 gabinetów zabiegowych, 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny, brodzik dla niemowląt, strefę jacuzzi. Na gruncie obiektu znajduje się i kilka saun oraz zewnętrzny taras słoneczny z leżakami. Nowocześnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg zajmuje się wielką sławą wśród klientów, którzy stanowią się zarówno na zabiegi upiększające, kiedy również lecznicze. W miastu spa można odnaleźć pakiet zabiegów odchudzających, siłownię, salę fitness czy bogato wyposażone centrum kosmetyczne. Hotel posiada również świetnie wyposażoną salę konferencyjną, restaurację oraz kawiarnię, club&lounge oraz garden bar. Prezentuje wysoki standard usług w połączeniu ze atrakcyjną lokalizacją i wyjątkowo ciekawą ofertą.

Zobacz tabletki na cellulit

Jantar Hotel*** & SPA

Kolejna świetnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg prosta jest dla turystów w Jantar Hotel*** & SPA przy ulicy Rafińskiego 12. Obiekt dany istnieje w secesyjnym budynku oddalonym od morza o zaledwie 150 metrów. Wnętrza obiektu przez wszystek rok proste są dla turystów oraz kuracjuszy poszukujących relaksu, zabiegów zdrowotnych oraz kosmetycznych. W 2016 roku zatrzymał się kapitalny remont hotelu. Strefa SPA Kołobrzeg oferuje czystą zabawę w relaksującej atmosferze. Wśród sposobów można wymienić masaż próżniowy, dotlenianie skóry, żurawinowy rytuał body lift, liposukcję. Hotel oferuje również zabiegi o charakterze rehabilitacyjnym – są to między innym klasyczne masaże, okłady borowinowe, magnetoterapię. Stanowi to zaledwie część bardzo wydajnej oferty. Hotel dysponuje również basenem krytym, łaźnią turecką czy jacuzzi. Usługi podawane w pakiecie zwykle są nieco tańsze, dlatego tak dużo kobiet określa się mieć z takiej możliwości.

Jantar Hotel*** & SPA

to propozycja skierowana do osób poszukujących wypoczynku i odpoczynku w wysokiej, nadmorskiej atmosferze wypoczynkowego kurortu.

DORIS SPA Kołobrzeg

DORIS SPA Kołobrzeg to obiekt zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 22, zaledwie 200 metrów od plaży. Stanowi wówczas innowacyjny ośrodek, który proponuje pakiet zabiegów upiększających i leczniczych w malowniczej, nadmorskiej atmosferze. Hotel oferuje 80 pokoi o zróżnicowanym standardzie, bezpłatne wifi, wewnętrzny parking. Największym plusem obiektu istnieje zawsze bogato wyposażona strefa SPA Kołobrzeg, oferująca gabinety kosmetyczne, gabinety masażu oraz salon kosmetyki profesjonalnej. W Hotelu znajduje się kompleks basenowy – goście hotelu mogą korzystać z basenu rekreacyjnego o wymiarach 25 m x 10 metrów, basenu solankowego zawierającego wodę z Morza Martwego, strefę saun z łaźniami parowymi oraz suchymi saunami, jacuzzi.
Hotel zatem nie tylko bogata oferta SPA Kołobrzeg, lecz także inne atrakcje dla pań w jakimkolwiek wieku. Na gruncie obiektu zlokalizowano stół bilardowy, kawiarnię z tarasem widokowym, salę bankietów. Dla mężczyzn robione są również dodatkowe atrakcje, między innymi rejsy statkiem czy zajęcia grupowe nordic walking. Możliwe istnieje zarówno zorganizowanie grupowego zwiedzania kołobrzeskich atrakcji.

Zobacz równie z noclegi Kołobrzeg

Hotel Leda SPA

Kolejny nowoczesny budynek to Hotel Leda SPA w Kołobrzegu, położony przy ulicy Kasprowicza 23 w fazy uzdrowiskowej miasta. Od morza wyróżnia go jedynie 200 metrów. Stanowi to inne, bardzo nowoczesne centrum SPA Kołobrzeg, które powstało 9 lat temu. Obiekt posiada 76 pokoi standardowych oraz klasy LUX. W możliwości hotelu dostają się również rodzinne apartamenty.

Hotel Leda SPA

posiada niezwykle wysoką ofertą SPA oraz sposobów rehabilitacyjnych. Tutejszy instytut SPA chodzi do jednego z najświeższych w kraju. Na gruncie hotelu zlokalizowano 15 gabinetów zabiegowych, w jakich można mieć z rządu zabiegów upiększających ciało, relaksacyjnych masaży czy okładów. Do dyspozycji jest przeznaczono także basen rekreacyjny o wymiarach 7×13 metrów, strefę saun z łaźnią parową i suchą sauną, a i jacuzzi. Dla kobiet chcących skorzystać z dużego relaksu zalecana jest grota solna, w której można oddychać pełną piersią, pokazując się muzykoterapii.

 

Zobacz Spa Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments