Śnieżnobiały uśmiech nie musi być wyłącznie kwestią genów. Dzięki odpowiednim środkom wybielającym pięknymi zębami może radować się wszystek z nas!

Wybielanie zębów Wolsztyn

Naturalnie białe zęby sprowadzają się dość rzadko. Większość kobiet korzysta zęby w kolorze kremowym lub kilka żółtawym. Jednak popularność hollywoodzkiej biel nie maleje – jeszcze nic z nas kwalifikuje się na wybielanie zębów, aby nadać im niezbędny odcień.

kup teraz na allegro

 

Obecnie można wybielić zęby zarówno samodzielnie, jak dodatkowo w gabinecie stomatologicznym. Jaka technika będzie najskuteczniejsza, by uzyskać doskonały efekt?

Spis treści:

Co działa na zdrowy kolor zębów?
Wybielanie zębów – na czym to polega?
Jak wybielić zęby – w zakładzie czy u dentysty?
Domowe metody wybielania zębów
Gabinetowe metody wybielania zębów
Biała dieta – następowanie po wybielaniu zębów
Czy wszystek ząb można wybielić?
Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów
Gdzie skorzystać z profesjonalnych usług wybielania zębów również oryginalnych środków stomatologii estetycznej?
Co działa na zdrowy kolor zębów?

Naturalny kolor zębów potrafi żyć różnorodny – od bieli aż do kolorów żółtego. Kolor ten warunkowany jest przede każdym składnikami genetycznymi, czyli u każdej osoby potrafi stanowić on trochę inny.

Warto jednak wskazać, że i samodzielnie mamy nacisk na wygląd uśmiechu. Palenie papierosów, zażywane leki, głównie antybiotyki, dieta, w niniejszym picie dużej liczbie herbaty i kawy, czerwonego wina, kolorowych napojów, infekcje i uszkodzenia zębów też mogą wpłynąć na ich kolor.

Co więcej, odcień uśmiechu obraca się wraz z wiekiem. U starszych osób przylega do ścieńczenia się warstwy szkliwa, dlatego te żółtawa zębina jest to mocniej widoczna.

A nawet w obecnych przypadkach można dostać śnieżnobiały uśmiech. Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki jakim istnieje obecne dodatkowe – nawet podczas jedne wizyty w gabinecie!

Wybielanie zębów – na czym to polega?

Aby nadać zębom odpowiedni odcień, najczęściej tworzy się wybielanie zębów Kraków to samo z wielu miast, gdzie możemy skorzystać takich braków w gabinetach stomatologicznych, a do możliwości pamiętamy także specjalne preparaty do użytku w bloku.

Na czym tak polega wybielanie zębów? To mechanizm liczący na nadaniu im doskonalszego odcienia. Niczym on trwa? Najczęściej sięga się to odpowiednie związki wybielające, które są bezpieczne dla zdrowia pacjenta – nadtlenku wodoru lub nadtlenku karbamidu w dobrych stężeniach.

Generalnie, wybielanie zębów to brak bezpieczny, ale warto wskazać, że u niektórych pacjentów może pojawić się nadwrażliwość zębów i dziąseł jako istotny skutek uboczny.

W niewole do wybranej metody wybielania zębów efekt można podziwiać od razu albo te należy zaczekać na niego od kilku dni do kilku tygodni. Wobec tego, na co warto się zdecydować, aby bawić się śnieżnobiałym uśmiechem?

Jak wybielić zęby – w zakładzie czy u dentysty?

Osoby chcące wybielić zęby mogą zdecydować się na wygranie z preparatów oddanych do własnego użytku, lecz też mogą udać się do gabinetu stomatologicznego, aby tam skorzystać z braków profesjonalnych.

Domowe wybielanie zębów idzie na wypracowanie ciekawych efektów, ale należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ należy poczekać na nie najczęściej kilka tygodni. Zaletą zabiegów u stomatologa stanowi ich siła – to efekt uzyskamy szybciej, ale musimy czekać się zarówno z szerszym kosztem.

Wybielanie zębów Wolsztyn

Zatem, jaka forma wybielania zębów będzie najskuteczniejsza? Sprawdź teraz szczegółowe wiedze o wszystkiej z nich i wybierz taką, która sprawdzi się u Ciebie!

Domowe metody wybielania zębów
pasty wybielające
paski do oczyszczania zębów
żele wybielające
Pasty wybielające

W jakimkolwiek sklepie możemy uzyskać specjalne pasty wybielające. To pasty do zębów, które obejmują znaczniejszą liczba substancji ścierających powierzchowne przebarwienia, a też mogą powodować niewielki dodatek substancji wybielających.

Wybielanie zębów z zachowaniem past jest dodatkowe, przecież nie u każdej osoby daje optymalny efekt. Co więcej, należy dbać o tym, by nie dawać ich długo – powyżej 2-3 miesięcy, bo mogą robić nadmierne zarysowanie szkliwa, a zęby staną się to bardziej odpowiednie na choroby.

Cena: 2-50 złotych. Wybielanie zębów Wolsztyn

Paski do oczyszczania zębów

Do domowych metod wybielania zębów dostosowuje się także paski wybielające. Stanowią toż nasączone żelem wybielającym przezroczysta paski, które nakleja się na szlachetny i niski łuk zębowy. Działają zwłaszcza na zęby przednie – do „czwórek” lub „piątek”.

W niniejszym przypadku efekt wybielania potrafi żyć zgodniejszy niż w przyrównaniu do past, przecież nie będzie on właśnie piękny jak przy wybielaniu gabinetowym. Czas tłumaczenia to głównie około 7-14 dni.

Cena: 20-200 złotych. Wybielanie zębów Wolsztyn

Żele wybielające

Mają działanie podobne do pasków, ale nakładane są na zęby z zachowaniem pędzelka albo w wyborze wraz z żelem znajdują się nakładki na zęby. Czas stosowania żeli do oczyszczania zębów to głównie około 10-14 dni.

Cena: 15-200 złotych.

Gabinetowe metody wybielania zębów
wybielanie nakładkowe
wybielanie lampą
Wybielanie nakładkowe

Niemalże każdy dobry gabinet stomatologiczny może zaproponować swoim pacjentom wybielanie zębów z wykorzystaniem nakładek, które następnie wydaje się żelem wybielającym. W przyrównaniu do oczyszczania zębów w zakładu pacjenta, bierze się to wyższe stężenia związków wybielających, dlatego te uśmiech potrafi stanowić wciąż bielszy!

Zabieg podejmuje się od wykonania wycisków zębów, na treści których sporządza się następnie specjalne nakładki z ciała nakładane na zęby. Stomatolog przekazuje także pacjentowi żel wybielający do wprowadzania w zakładu. Pacjent powinien stosować go każdego dnia, wypełniając nakładki i realizując je na zęby.

Czas bycia diecie to zwłaszcza od 7 do 14 dni, przy czym wynik może obronić się na znaczniejszy termin niż w wypadku wybielania domowego.

Cena: 700-1000 złotych. Wybielanie zębów Wolsztyn

Wybielanie lampą

Nowa oferta publiczna w gabinetach stomatologicznych to wybielanie zębów lampą. W niniejszym przypadku podaje się specjalne środki wybielające oraz lampę, która przynosi ich aktywację. Taka metoda pozwala na pozyskanie efektów widocznych już po godzinie!

Takie wybielanie zębów Kraków to samo z centrów, gdzie istnieje ono dostępne, zaliczane jest zbyt najlepszą drogę. To efekty wybielania są najlepsze – można otrzymać bardzo wyższą dysproporcję w odcieniach zębów niż z zachowaniem innych metod. Stanowi więc więcej sposób bardzo duży – raz wykonany idzie na utrzymanie efektów nawet do 2 lat. Dodatkowo, to pewna metoda, która przesuwana jest pod nadzorem specjalisty.

Cena: 1000-1200 złotych. Wybielanie zębów Wolsztyn

Biała dieta – następowanie po wybielaniu zębów

Aby efekt wybielania zachwycał nie tylko od razu po zabiegu, lecz także na daleki okres po nim, należy dbać o podobnym postępowaniu. Ważna jest w niniejszym przypadku tak zwana biała dieta. Co zatem istnieje?

Biała dieta to dieta, która zalecana jest po zabiegach wybielania zębów, a także innych środkach stomatologicznych, na przykład skalingu i piaskowaniu. Polega ona na usunięciu z diety barwiących produktów, które mogą zmienić kolor zębów.

Podczas białej diety należy zrezygnować między sprzecznymi z: kawy, herbaty, czerwonego wina, soków owocowych, coli, a również z nowych materiałów spożywczych wywołujących zabarwienie zębów. Także wyróżnia się rezygnację z palenia tytoniu.

Białą dietę powinno się świadczyć przez minimum 2 dni po wybielaniu zębów, ale im dłużej szanuje się jej zaleceń, tym łatwiejsze produkty można dostać. Wówczas biel zębów po sposobu potrafi żyć jasna nawet do 2 lat!

Czy wszystek ząb można wybielić?

Wybielanie zębów to brak, który umożliwia na zdobycie bardzo zadowalających efektów, ale należy dbać o tym, że nie wszystkie zęby mogą stanowić poddane wybielaniu.

Związki wybielające dotyczą tylko na zęby naturalne, dlatego więcej nie poprawią one koloru koron, licówek, mostków czy też plomb w zębach. Wobec tego roli cierpiące znaczącą część wypełnień mogą nie osiągnąć właściwych efektów – poprzedni kolor plomb pozostanie widoczny także potrafi wypowiadać się w oczy.

Także wybielanie zębów martwych wymaga odpowiedniego postępowania – bierze się to specjalny zabieg liczący na wstrzyknięciu substancji wybielającej w ząb po jego rozwierceniu. Traktowany jest po leczeniu kanałowym, gdy ząb staj esie ciemniejszy.

Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów

Nowoczesna stomatologia estetyczna więc nie tylko wybielanie zębów Kraków natomiast w przyszłych miastach. To również duża paleta innych środków, które dają na pozyskanie efektu bielszych zębów. Z czego warto wykorzystać?

Skaling i piaskowanie

Zabieg skalingu i piaskowania to higienizacja zębów, która polega na zwolnieniu z nich osadu i osadu nazębnego. U dużo kobiet pozwala na zdobycie bardzo optymalnego rezultatu – zęby będą widocznie jaśniejsze.

Warto wskazać, że skaling i piaskowanie zalecane są jeszcze przed wybielaniem zębów, aby uzyskać wspanialsze wyniki.

Cena: 150-250 złotych.

Licówki

Licówki to niewielkie płatki porcelany, które nakładane są na zębie. Ich punktem jest korekta kształtu zęba, a także jego koloru. Dzięki licówkom można pobrać bardzo zadowalające rezultaty i sprawiać się całkiem nowym, piękniejszym uśmiechem!

Cena: 600-1500 dobrych na indywidualny ząb. Wybielanie zębów Wolsztyn

Korony

Korony protetyczne zaczynane są na ząb, który uległ zniszczeniu lub infekcji. Zastępują go również zezwalają na zachowanie jego pracy. Korony można mieścić na prostym korzeniu albo na implancie stomatologicznym.

Korona idzie na głęboką zmianę koloru zęba, dlatego również potrafi żyć traktowana w obiektu poprawy estetyki uśmiechu w wypadku, gdy ząb nie jest możliwy do wyleczenia.

Cena: 1200-2000 złotych za jeden ząb.

Gdzie skorzystać z profesjonalnych usług wybielania zębów również oryginalnych środków stomatologii estetycznej?

Chcesz bawić się ze śnieżnobiałego uśmiechu? W takim wypadku wybierz odpowiedni gabinet wykonujący wybielanie zębów Kraków to miejscowość, gdzie pomoce te oferuje Klinika Stomatologii Estetycznej SE+. To tam można wykorzystać z szerokiej palety profesjonalnych procedur skupionych na wybielaniu zębów.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments